HOOFDDORP - Er is een grote behoefte aan het veilig stallen van fietsen in het centrum. Daarom komt naar verwachting vanaf 2028 een bewaakte fietsenstalling in het nog te bouwen Voorzetgebouw aan het Raadhuisplein. In de tussentijd komt er een bewaakte fietsenstalling met plek voor ruim 200 fietsen op het Burgemeester Van Stamplein. AW Groep werkt tot 18 april aan deze fietsenstalling.
De tijdelijke fietsenstalling komt op de hoek van het Burgemeester Van Stamplein naast de rotonde. Ook komt aan de andere kant van het Burgemeester van Stamplein binnenkort ruimte om fietsen veilig te parkeren op straat.
Plaatsen bewaakte fietsenstalling
Tot 18 april werkt aannemer AW Groep aan de bewaakte tijdelijke fietsenstalling. De fietsenstalling wordt met camera’s bewaakt om de fietsveiligheid te verbeteren. In de fietsenstalling is straks plek voor ruim 200 fietsen. De werkzaamheden hebben geen invloed op de bereikbaarheid van het Burgemeester Van Stamplein.
Werkzaamheden aan fietsenstalling
Tijdens de werkzaamheden zijn de looproutes smaller rondom de plek waar de fietsenstalling komt. Daarnaast wordt de blindengeleidenstrook tijdelijk verlegd. Het werkterrein is afgezet met bouwhekken.