Creatieve jazz en vlammend gitaarspel Dutch X-ing in poppodium Duycker

20 sep 2020, 16:36Nieuws
20 10 01 twan van gerven marc van der maas pag
Marc van der Maas
Op donderdag 1 oktober om 20:00 uur kunnen prog jazzliefhebbers terecht in poppodium Duycker. Gitaarvirtuoos Twan van Gerven speelt samen met zijn bejubelde band Dutch X-ing het improvisatieprogramma ‘Not The Harvey Weinstein Orchestra’.
De band bestaat naast Twan van Gerven uit Maarten Poirters, Marre de Graaf, Roel Hazendonk, Stormvogel en Remko Smid. Dutch X-ing is als het ware 'In Residence' bij Duycker dus het eindresultaat blijft onbepaald.
Waar de bezoeker zeker van kan zijn is een avondvullend programma vol avant-gardejazz met vlammend gitaarspel, creatieve composities en elektronische improvisaties. Deze avond speelt Dutch X-ing de een-na-laatste show in de reeks.
De laatste kans krijgen bezoekers op donderdag 17 december van dit jaar. Meer informatie en tickets voor beide shows zijn verkrijgbaar via www.duycker.nl
loading

Loading articles...

Loading