Het zomerfeest wordt georganiseerd door wijkraad Overbos in samenwerking met Sportservice Haarlemmermeer en winkelcentrum ’t Paradijs.
Het bomvolle programma biedt een variëteit aan vermaak, beweging en informatie. Zo is er een braderie met meer dan 100 kramen, en zijn er optredens van Jos Tipker en Sven Tertainment met een kindertheater.
Daarnaast sport en spel, georganiseerd door Sportservice Haarlemmermeer met workshops en demonstraties van de verenigingen: Zumba Radha Muradin, Bootcamp Outdoorfitness, Streetdance SV PAX, Clinic hardlopen, karate Kenamju ,badminton BC Meershuttle en rugby de Hawks. Er zijn voor de kinderen verder springkussens, schmin en kano’s. Midden tussen de activiteiten is een gezellige bar met terras ingericht.
Een rode loper verbindt het wijkpark met het winkelcentrum. MeerRadio verzorgt de hele dag de uitzending vanaf locatie winkelcentrum ‘t Paradijs.
De winkeliers van wikelcentrum ’t Paradijs pakken uit met diverse verrassende acties. Bij Shoeby Paradijs begint om 12.00 uur een modeshow. Meer informatie is te vinden op de Facebookpagina van de wijkraad Overbos.