Voor wie van gezelligheid, van vriendelijkheid, goede muziek én vooral ook van lekker eten en drinken houdt komt jaarlijks naar de Pasar Malam Istimewa in Vijfhuizen.
Tekst en foto's Charles Duijff. Film John van der Wal (Youtube 023TVonline) Boven de laatste foto in dit artikel staat een link naar alle foto's van zaterdag 8 februari 2025
Ter kennismaking een foto- en filmimpressie van dit fantastische evenement, waarvan u als bezoeker alleen maar blij kunt worden! Voor uitgebreide informatie over deze Pasar Malam treft u verderop een link naar de website van Istimewa Events, waarvan ook edities op andere locaties plaatsvinden.
De Pasar Malam bevindt zich in het gebouw van Expo Greater Amsterdam aan de Stelling 1 in Vijfhuizen. Wanneer je er binnen komt ervaar je het meteen: Indonesië blijkt dichterbij dan je denkt! Kleurrijke kramen met naast het heerlijke eten dat Pasar Malam kenners niet kunnen weerstaan, een grote diversiteit aan producten. Kleding, prachtige verlichting en bijzondere kunst om maar eens wat te noemen. Er wordt op twee locaties live muziek ten gehore gebracht en gedanst, op het grote hoofdpodium en op een kleiner podium.
Hieronder een foto-impressie en verderop een link naar alle foto's. Bekijk ook de film van John van der Wal.
HIER de link naar de website van Istimewa Events. Er vinden op meerdere locaties gelijksoortige evenementen plaats. Bekijk de agenda op de website.
KLIK HIER voor alle foto's van zaterdag 8 februari 2025