Explosie beschadigt woning in Hoofddorp, politie zoekt getuigen

15 jul , 15:53112
politielint 915x518 1
politie
HOOFDDORP - Een woning aan de Maria Tesselschadelaan in Hoofddorp is in de nacht van dinsdag op woensdag beschadigd geraakt door een explosie. Niemand raakte daarbij gewond.
De melding kwam rond 01.15 uur binnen. Volgens de politie vond bij de woning een explosie plaats, waarna direct een onderzoek is gestart naar de toedracht. De woning liep door de explosie schade op.
Rechercheurs doen onderzoek en proberen te achterhalen wat er precies is gebeurd. Daarbij worden onder meer omwonenden en mogelijke getuigen gehoord. Ook worden camerabeelden uit de omgeving bekeken.
De politie roept mensen die iets verdachts hebben gezien of over relevante informatie beschikken op zich te melden. Ook beelden van bijvoorbeeld beveiligingscamera's of videodeurbellen kunnen van belang zijn voor het onderzoek.
Informatie kan worden doorgegeven via de politie op telefoonnummer 0900-8844, via het online tipformulier van de politie of desgewenst anoniem via Meld Misdaad Anoniem.
loading

Loading articles...

Loading